Scanned page
| Yearbook | Vol. | Seq | P.no | Type | Size | File |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1911 | vanoss_1911 |
544 | 460 | content | 1855 × 2457 | 1911/12717 |
Blocks on this page 3
Balance sheet
Lettergieterij "Amsterdam" / voorheen N. Tetterode
Main
Profit and loss
Lettergieterij "Amsterdam" / voorheen N. Tetterode
Main
Profit distribution
Lettergieterij "Amsterdam" / voorheen N. Tetterode
Main
Page content 57
| 198 | 460 INDUSTRIEELE ONDERNEMINGEN (Binnenland). |
| 199 | noemde heeren de inschrijving opengesteld op f 100.000 aandeelen tot den |
| 200 | koers van 1442 pct. Aandeelen groot f 1000. Dividend aan- |
| 201 | deelen 1901-1909: 5, 5, 6, 7}, 8, 8, 9, 10 en 12 pct .. (no. 9). Uitkee- |
| 202 | ring oprichtersbewijzen 1901-1909: 0, 0, f10, f23, f 27, f 27.75 |
| 203 | f 35.40, f 50.85 en f 58.50 (no. 7). Winstverdeeling: Eerst aandeel- |
| 204 | houers 5 pct .; van het restant ontvangen: aandeelhouders 60 pct., direc- |
| 205 | teuren te zamen 15 pct., commissarissen te zamen 5 pct., oprichtersbewij- |
| 206 | zen 10 pct. en reservefonds 10 pct. |
| 207 | On- Af- |
| 208 | Kapi- Re- Kas, Inven- Winst Winst Bruto kosten chrij- Netto Divi- Koersen |
| 209 | taal serve enz. taris exploit. inter. winst enz. vingen winst dend H.K.L.K. |
| 210 | 1902 500.000 170.653 178.600 58.976 5.643 73.020 28.624 18.670 25.726 5 % 872 85 |
| 211 | 1903 500.000 1.030 116.205 207.332 102.471 1.214 103.786 33.430 34.058 36.298 6 % 91 88 |
| 212 | 1904 500.000 3.417 101.185 240.842 128.630 2.308 131.372 48.156 29.620 53.596 73% 118% 88 |
| 213 | 1905 500.000 6.307 108.808 238.565 137.256 1.249 139.227 49.336 35.343 59.548 8 % 130 118% |
| 214 | 1906 500.000 9.412 25.695 266.158 138.441 2.642 141.634 53.202 31.897 56.535 8 % 140 125 |
| 215 | 1907 500.000 13.285 18.973 273.173 151.185 152.713 56.363 29.556 66.355 9 % 140 125 |
| 216 | 1908 500.000 29.484 44.599 234.661 223.137 135 225.476 61.145 81.169 79.354 10 % 146 131 |
| 217 | 1909 600.000 60.000 92.737 228.136 216.287 223.536 67.059 54.632 97.389 12 % 154 1442 |
| 218 | ACTIEF. BALANS OP 31 DECEMBER. PASSIEF. |
| 219 | 1909 1908 1 1909 1908 |
| 220 | Gulden Gulden Gulden Gulden |
| 221 | Kas en kassiers 92.736.65 44.598.62) Aank. kapit. f 1.000.000 |
| 222 | Fabriek en inricht. 166.280.10 166.280.10 waarvan uitgegeven 600.000 .- 500.000 .- |
| 223 | Perceel. Da Costakade 72.501.05 Crediteuren 80.274.34 96.014.51₺ |
| 224 | Debiteuren 221.078.13 242.074.76 Amortisatierekening 21.487.23 20.000.72} |
| 225 | Inventaris 228.135.51 234.661.19 Reservefonds2) 60.000 .- 24.269.08 |
| 226 | Meubilair 1 .- 1 .- Pensioenfonds 18.578.47 |
| 227 | Belegd fonds1) 19.250.10 18.574.54₺ Onopgevr. dividend 1.000 .- 340 .- |
| 228 | Belegd reservefonds 60.167.89 14.032.58 Winstsaldo 97.388.86 79.353.74₺ |
| 229 | Belegd pensioenfonds2) 18.333.74 |
| 230 | 860.150.43 738.556.53₺ 860.150.43 738.556.534 |
| 231 | 1) Voor amortisatie en herbouw. 2) Na 1908 afzonderlijk beheerd. |
| 232 | DEBET. WINST- EN VERLIESREKENING. CREDIT. |
| 233 | 1909 1908 1909 1908 |
| 234 | Gulden Gulden Gulden Gulden |
| 235 | Onkosten 31.058.68₺ 31.275.51} Saldo Ao. Po. 7.249.02₺ 2.204.62 |
| 236 | Administratiekosten 36.000.40 29.869.50 Exploitatiewinst 216.286.54₺ 223.136.99₺ |
| 237 | Debiteuren verlies 455.68₺ 546.78 Interest 134.60 |
| 238 | Pensioenfonds 4.000 .- 3.261.28 |
| 239 | Afschrijving inventaris 43.631.94 80.169.39} |
| 240 | Id. perc. Da Costakade 10.000 .- |
| 241 | Id. fabriek*) 1.000 .- 1.000 .- |
| 242 | Saldo winst 97.388.86 79.353.74} |
| 243 | 223.535.57 225.476.21} 223.535.57 225.476.21} |
| 244 | *) Amortisatie en herbouw van de fabriek. |
| 245 | Winstverdeeling: Dividend 12 (10) pct. f 72.000 (f 50.000); reservefonds nihil (f 5.214.91) ; |
| 246 | oprichtersaandeelen f 58.50 (f 50.85) per stuk f 5.850 (f 5.085); tantièmes f 16.037.29 |
| 247 | (f 10.429.81); bedrijfsbelasting f 2.139.50 (f 1.375); saldo op nieuwe rekening f 1.362.07 |
| 248 | (f 7.249.02}). |
| 249 | Uit Verslag 1909. Het 9e boekjaar was wederom gunstig. Het door de uitgifte |
| 250 | van 100 aandeelen ad f 1000 verkregen agio werd deels aan de reserve toegevoegd, |
| 251 | waardoor deze thans 10 pct. van het uitgegeven kapitaal heeft bereikt, terwijl het |
| 252 | overblijvende voor afschrijving werd gebezigd. Deze kapitaalsuitbreiding was niet |
| 253 | alleen gewenscht ter versterking van onze middelen, noodzakelijk tengevolge van de |
| 254 | gestadige uitbreiding van ons bedrijf, doch diende tevens tot aankoop van een |