|
1966 |
556 INDUSTRIEELE ONDERNEMINGEN. |
|
1967 |
Reorganisatie. Blijkens het verslag over 1922/23 bedroeg het ver- |
|
1968 |
lies per 30 Juni 1923 f 1.178.909.31. Verder was op dien datum afschrijving |
|
1969 |
en reserveering noodig ten totalen bedrage van f 1.521.090.69, makende |
|
1970 |
een totaal verlies van f 2.700.000, zijnde 36 pct. van het kapitaal. Op |
|
1971 |
de algem. vergadering van aandeelhouders van 12 Nov. 1923, werd het |
|
1972 |
voorstel om tot afschrijving van 36 pct. op de aandeelen over te gaan, |
|
1973 |
aangenomen. Als gevolg hiervan werd het geautoriseerd kapi- |
|
1974 |
taal van f 10.000.000 gebracht op f 6.400.000 en het geplaatst |
|
1975 |
kapitaal van f 7.500.000 op f 4.800.000, verdeeld in 10.000 aandeelen |
|
1976 |
groot f 320 (vroeger f 500) en 2500 aandeelen groot f 640 (vroeger f 1000). |
|
1977 |
Er bleven in portefeuille 2500 aandeelen, alle f 640 groot, waarvan in |
|
1978 |
Jan. 1926 1500 en in Dec. van 'dat jaar de resteerende 1000 stuks werden |
|
1979 |
uitgegeven, zoodat toen alle aandeelen = nominaal f 6.400.000, waren ge- |
|
1980 |
plaatst. Bij de statutenwijziging van Nov. 1927 is het maatschappelijk |
|
1981 |
kapitaal op f 16.000.000 gesteld en werden in dezelfde maand 4000 aan- |
|
1982 |
deelen van f 640 uitgegeven. Het daarna geplaatste kapitaal van f 8.960.000 |
|
1983 |
is door het besluit van 17 Nov. 1928 om f 160 op de aand. van f 640 en f 80 |
|
1984 |
op die van f 320 bij te schrijven, waarvoor f 2.240.000 noodig was, en voorts |
|
1985 |
door de aandeelenemissie van Nov. 1928, gestegen tot f 14.933.600. Om |
|
1986 |
niet belastbaar te zijn geschiedde bovenbedoelde bijschrijving uit gereser- |
|
1987 |
veerd agio. Volgende bijschrijvingen zullen geleidelijk eveneens |
|
1988 |
plaats hebben uit agio. De aandeelen zijn thans groot f 800 en f 400. |
|
1989 |
Voor alle uitstaande aandeelen, groot resp. f 640 en f 320 werden nieuwe |
|
1990 |
mantels afgegeven luidende over resp. f 800 en f 400. (Voor de achter- |
|
1991 |
eenvolgende plaatsingen zie tabel hieronder). Er zijn 4 oprichtersbewijzen |
|
1992 |
uitgegeven, welke elk in tien onderbewijzen kunnen worden gesplitst. |
|
1993 |
Het Alg. Kantoor v. Administratie te A'dam geeft sedert 22 Oct. 1928 |
|
1994 |
cortificaten van aandeelen g r o o t f 100 af. A a n ma ak f 2.50 |
|
1995 |
per certificaat plus zegel. Royement f 1 per certificaat; uitbetaling |
|
1996 |
van dividenden en andere uitkeering, eventueel kapitaalsterugbe- |
|
1997 |
talingen 1 pct. over het geincasseerde bedrag. Officieele noteering |
|
1998 |
19 September 1929. Niet gebruikte claims der certif. van de emissie |
|
1999 |
1928 waren betaalbaar met f 15.10 (no. 3). De bijschrijving in 1928 op het |
|
2000 |
kapitaal werd aan de cert. houders voldaan, door uitreiking van een nieuw |
|
2001 |
certificaat tegen inlevering van 4 div. bewijzen No. 2. |
|
2002 |
Bij Marx & Co.'s Bank en bij Kerkhoven & Co. hebben achtereenvol- |
|
2003 |
gens de volgende aandeelen-emissies plaats gehad, behalve de laatste vier |
|
2004 |
waarvoor de inschrijving bij de Amsterdamsche Bank was opengesteld. |
|
2005 |
Inclusief |
|
2006 |
Datum. Bedrag. Koers. Dividend. Voorkeur. |
|
2007 |
geplaatst was f 200.000 .- |
|
2008 |
19 Oct. 1907 „ 100.000 .- 110 % 1907/08 geen voorkeur. |
|
2009 |
1 Oct. 1909 , 200.000 .- 120 % 1909/10 voork. à 110 % 3 : 2 |
|
2010 |
19 Sept. 1911 300.000 .- 124 % 1911/12 5 : 3 (no. opgave) |
|
2011 |
25 Juni 1912 200.000 .- 125 % 1912/13 4 : 1 (no. opgave) |
|
2012 |
17-24 Febr. 1913 500.000 .- 125 % 1912/13 2 : 1 (no. opgave) |
|
2013 |
23 Juni-2 Juli 1914 506.000 .- 130 % 1914/15 3 : 1 (no. opgave) |
|
2014 |
27 Sept. 1917 500.000 .- 125 % 1916/17 4 : 1 (no. opgave) |
|
2015 |
12 Juli 1918 1.250.000 .- 130 % 1918/19 2 : 1 (no. 24) |
|
2016 |
20 Juni 1919 ., 1.250.000 .- 125 % 1919/20 3 : 1 (no. 23) |
|
2017 |
10 Sept. 1920 2.500.000 .- 105 % 1920 21 4 : 1 (no. 22)1) |
|
2018 |
8 Jan. 1926 960.000 .- 130 % 1925/26 5 : 1 (no. 27)2) |
|
2019 |
3 Dec. 1926 ., 640.000 .- 150 % 1926,27 9 : 1 (no. 29)2) |
|
2020 |
14 Nov. 1927 2.560.000 .- 150 % 1927/28 5 : 2 (no. 30)2) |
|
2021 |
19 Nov. 1928 ,, 3.733.600 .- 175 % 1928/29 3 : 1 (no. 33)2) |
|
2022 |
1) 4 : 1 wil hier zeggen, dat 4 div.bew. no. 22 van aand. à f 500, dienden om |
|
2023 |
met voorkeur in te schrijven op f 1000 nieuwe aandeelen. De verhouding was dus |
|
2024 |
feitelijk 2 : 1. Dit is de eerste emissie van aandeelen à f 1000. 2) Claims no. 27 |
|
2025 |
werden verhandeld van f 30 tot f 34, no. 29 van f 8.25 tot f 11.25, no. 30 van j 35 |
|
2026 |
tot f 46 en no. 33 vanf 77 tot f 107. |