|
7932 |
666 INDUSTRIEELE ONDERNEMINGEN. |
|
7933 |
Verzoeken om uitreiking van certificaten moeten vergezeld gaan van 3 |
|
7934 |
pence per £ 25 voor zegel benevens 2/6 kosten bij elke verwisseling, plus |
|
7935 |
6 d. voor elk certificaat dat boven de drie stuks wordt verlangd. |
|
7936 |
Gewone aandeelen groot f 1000; de certificaten van |
|
7937 |
gewone aandeelen groot f 100, worden uitgegeven door het |
|
7938 |
Administratiekantoor van Aandeelen in Venn. en in Binnen- en Buiten- |
|
7939 |
landsche Leeningen. Kosten van aanmaak f 2.50 plus zegel, royement |
|
7940 |
§ pct., uitbetaling uitkeeringen onder aftrek van 1 pct. Van de origineele |
|
7941 |
gewone aandeelen zoowel als van de certificaten bevindt zich sedert de |
|
7942 |
oprichting der N.V. Margarine Unie (Unilever, zie elders) nog slechts een |
|
7943 |
klein gedeelte in handen van het publiek. |
|
7944 |
Bij de oprichting werd door de Naaml. Venn. Anton Jurgens' Marga- |
|
7945 |
rinefabrieken deelgenomen voor 1 4.850.000 .- |
|
7946 |
Door de Amsterdamsche Bank voor ... 50.000 .- |
|
7947 |
Door Labouchere, Oyens & Co.'s Bank voor 50.000 .- |
|
7948 |
Dcor den heer G. v. d. Kors (dir. Rott Bank ) voor 50.000 .- |
|
7949 |
Op 1 Juli 1910 (à 150 pct., incl. half div. 1910 met voorkeursrecht) 1.000.000 .- |
|
7950 |
In April 1913 (à 150 pct. met voorkeurerecht 3 : 1) 2.000.000 .- |
|
7951 |
In Juni 1914 werd door den heer Jurgens genomen 1.000.000 .- |
|
7952 |
Op 9 Juni 1914 (à 175 pct., incl. half div. 1914) 1.000.000 .- |
|
7953 |
Op 29 November 1916 (à 175 pct. uitsluitend voor aandeelh. (5 : 1) 2.000.000 .- |
|
7954 |
Op 10 Juli 1917 (à 175 pct. uitsluitend voor aandeelhouders, 6 : 1) incl. |
|
7955 |
halfjaarsdividend 1917) 2.000.000 .- |
|
7956 |
Op 7 December 1917 (ondershands geplaatst tot den gemiddelden koers |
|
7957 |
van ca. 240 pct. 380.000 .- |
|
7958 |
In Juli 1918, in verband met de overeenkomst tusschen de Vennoot- |
|
7959 |
schap en de Stearinekaarsenfabrick 2.133.000 .- |
|
7960 |
Op 29 Juli 1919 à 175 pct. uitsluitend voor aandeelhouders (5 : 1) incl. |
|
7961 |
dividend 1919) 3.487.000 .- |
|
7962 |
Op 3 Dec. 1919 à 252} pct. incl. ¿ div. 1919 zonder voorkeursrecht 8.000.000 .- |
|
7963 |
In 1919 ondershands geplaatst 4.627.000,- |
|
7964 |
In Jan. 1926 incl div. 1926 ter conversie ran 6 pct. ohlig. 1922 2.000 .- |
|
7965 |
In Juli 1926 incl. half div. 1926 ter conversie van 6 pct. oblig. 1922 140.000 .- |
|
7966 |
In Jan. 1927 incl. div. 1927 ter conversie van 6 pct. oblig. 1922 1.316.000 .- |
|
7967 |
In Juli 1927 incl. half div. 1927 ter conversie van 6 pct. oblig. 1922 7.888.000 .- |
|
7968 |
In 1928 ondershands geplaatst incl. div. 1928 194.000 .- |
|
7969 |
In 1929 incl. div. 1929 afgegeven voor uitbreiding en verwerving van |
|
7970 |
belangen 23.833.000 .- |
|
7971 |
Totaal 66.000.000 .- |
|
7972 |
6 pct. cumulatief preferente aandeelen, (thans in de no- |
|
7973 |
teering met de letter A), groot f 1000. Achtereenvolgens werden ge- |
|
7974 |
plaatst : |
|
7975 |
Bij de uitgifte f 1.500.000 .- |
|
7976 |
Op 29 Nov. 1910 (à 100 pct., plus § pct. loopende rente, ir.cl. half div. 1910) 2.000.000 .- 1 |
|
7977 |
Begin September 1911 (à 100 pct.) f 300.000, benevens onderhands _ 200.000 500.000 .- |
|
7978 |
Op 29 April 1913 (à 100 pct. inclusief dividend 1913) 4.000.000 .- |
|
7979 |
In 1915 werden ondershands geplaatst 580.000 .- |
|
7980 |
Op 30 September 1915 à 100 pct., inclusief halve dividend 1915 3.420.000 .- |
|
7981 |
Op 29 November 1916 (à 101 pct.) 4.000.000 .- |
|
7982 |
Op 10 Juli 1917 (à 101 pct. inclusief halfj.dividend 1917) 4.000.000 .- |
|
7983 |
Op 29 Juli 1919 (à 100 pet., inclusief } dividend 1919) 8.000.000 .- |
|
7984 |
In 1919 ondershands geplaatst 610.000 .- |
|
7985 |
In 1929 incl. div. 1929 afgegeven voor uitbreiding en verwerving van |
|
7986 |
belangen 11.390.000 .- |
|
7987 |
Totaal 1 40.000.000 .- |
|
7988 |
6 pct. cumulatief preferente winstdeelende aandee- |
|
7989 |
den B, groot f 1200 (£ 100). Achtereenvolgens werden geplaatst: |